Pristatymo sąlygos

  • Prekes užsisakyti galite keliais būdais: 
1. Prekes įsidėję į savo prekių krepšelį ir sekdami pateikiamais nurodymais. 
2. Rašydami laišką elektroniniu paštu parama@lese.lt.

Jei kils neaiškumų, prašome nedvejojant kreiptis el.paštu parama@lese.lt arba tel. 8-629-80270


  •  Apmokėti savo pirkinį šiuo metu galite dviem būdais: 

1.  Atliekant pavedimą į VšĮ “Lesę” internetinės parduotuvės sąskaitą. Šiuo atveju užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus apmokėjimą. 
A.s. LT47 7044 0600 0784 2187 
Gavėjas: Všį „Lesė“ 
Įmonės kodas: 300709225

2.  Atsiskaitant grynais pinigais kurjeriui pristačius prekes.


  • • Prekes atsiimti galite trim būdais: 

1. Prekes per siuntų tarnybą siunčiame visoje Lietuvoje. Jūsų pirkinys greitai ir patogiai pristatomas prie Jūsų namų durų. Prekės įprastai pristatomos per 1-7 darbo dienas. Pristatome nemokamai VISOJE LIETUVOJE (Kuršių Nerijoje - pagal atskirą susitarimą) jau perkant už 50 €! 

Jei prekės sandėlyje šiuo metu neturime, pristatymas gali užtrukti ir ilgiau. Tokiu atveju susisieksime su Jūsų nurodytais kontaktais ir suderinsime pristatymo laiką ar pasiūlysime panašią prekę.
 
2. Prekes per Lietuvos paštą siunčiame visoje Lietuvoje registruotu paštu. Galėsite atsiimti pirkinį artimiausiame pašto skyriuje Jums patogiu laiku. Pristatome nemokamai VISOJE LIETUVOJE (Kuršių Nerijoje - pagal atskirą susitarimą) jau perkant už 50 €! 

3. Kviečiame iš anksto sutartu metu atvykti į VšĮ „Lesė“ prieglaudą Klinikų g. 1, Buivydiškės, Vilniaus raj. Jei pageidausite, mielai aprodysime savo prieglaudą bei globotinius, tiesiogiai pamatysite, ką remiate savo pirkiniu. Prekių atsiėmimas prieglaudoje papildomai nieko nekainuoja, nepriklausomai nuo mokėtinos sumos. 

 

Galbūt norite kurią nors prekę padovanoti mūsų globotiniams? Pirkdami nurodykite, jog prekė skirta "Lesės" globotiniams. Už pristatymą mokėti nereikia - nesusidursite su jokiomis papildomomis išlaidomis!